הזמנה לג'אם פלייבק (מופע משולב) – 1.3.12

פלייבקיסטים, חובבי פלייבק יקרים.
כמו בכל חודש, ביום חמישי הראשון של החודש, שחקני מרכז פסיכופלייבק שמחים להזמין אתכם למופע משולב סדנא –  ג'אם פלייבק ביום חמישי ה- 1.3.12 בשעה 20:30 עד 23:00.

 

ג'אם פלייבק הוא סוג של מופע תיאטרון פלייבק, לא רק מופע. הוא גם סוג של סדנת תיאטרון פלייבק, הוא גם סוג של מפגש חברתי בו נוגעים בנושאים חברתיים וסיפורים אישיים, סוציודרמה. מקום בו ניתן לספר סיפורים מחיי היום יום, לשחק, לשמוע סיפורים של אחרים ולראות אותם קורמים עור וגידים על הבמה.

 

גיאם פלייבק הינו מופע משולב סדנא, המאפשר לקבוצות פלייבק שונות להפגש, ליצור ביחד, להחליף חוויות, טכניקות וכמובן סיפורים. הערב פתוח למשתתפי קבוצות רשומות, או לכאלו שמעולם לא התנסו בתיאטרון פלייבק. (זה הזמן להזמין חברים..)

 

זהו שלב ביניים בין מופע סטנדרטי של תיאטרון פלייבק בו האורחים הם אך ורק צופים או מספרים, לבין סדנא בה המשתתפים הם גם השחקנים. במופע משולב / ג'אם פלייבק, האורחים נעים בין עמדה פסיבית של צופה לעמדה פעילה של שחקן. האורחים יכולים להגיע לחלק הראשון הכולל סדנא וחימום, לקחת חלק פעיל כשחקנים ולהמשיך לחלק השני הכולל מופע פתוח לקהל הרחב, או להגיע אך ורק לחלק השני שאינו מחייב עמדה פעילה כשחקן.

 

מפגשי ג'אם פלייבק מתקיימים אחת לחודש במרכז פסיכופלייבק ביום חמישי הראשון של כל חודש. הפעילות מתאימה לכולם, למתעניינים סקרנים ללא כל ידע בתיאטרון או טיפול, שחקני תיאטרון פלייבק מנוסים, שחקני תיאטרון שרוצים להכיר את השיטה, מטפלים בפסיכודרמה, דרמה תרפיה, פסיכולוגים, טיפול בתנועה ושאר אומנויות.

 

הג'אם יייערך במרכזינו בתל אביב, ומותנה בהרשמה מוקדמת.
שעה: 20:30 – 23:00
עלות: אורחים 60 ש"ח למפגש, 50  ש"ח לחברי קהילה.

 

חברי קהילת פסיכופלייבק זכאים להנחה:
בהצטרפות לג'אם פלייבק,
הזמנת סדנאות תיאטרון פלייבק,
והזמנת מופעי תיאטרון פלייבק.

 

מס' מקומות מוגבל – יש להרשם מראש.

 

יום למחרת, בתאריך 2.3.12, אנחנו יוצאים לסוף שבוע חוויתי של תיאטרון פלייבק בנווה שלום,
ההרשמה לסוף השבוע פתוחה גם למשתתפים שאינם חברי קבוצות במרכז.

 

מס' מקומות מוגבל – יש להרשם מראש.

להרשמה ופרטים נוספים,
נא ליצור קשר דרך האתר: www.PsychoPlayback.com
או דרך פייסבוק

נשמח אם תפיצו לקבוצות החברים שלכם ותגיעו בעצמכםכל הזכויות שמורות ל BeCom - יעוץ טכנולוגי