במופע תיאטרון פלייבק, משתתף מהקהל מספר סיפור מחייו, בעוד השחקנים מקשיבים לסיפור ולהכוונת המנחה ומציגים את הסיפור על בימת הפלייבק תוך הענקת אלמנטים נוספים כמו תנועה, מוסיקה, מטאפורות וכלים אקפרסיבים הבעתיים נוספים.
השחקנים מציגים ("משקפים") פרשנויות נוספות לסיפור המסופר ובכך מראים רבדים נוספים מנקודות מבט שונות לסיפור המסופר.

 

זוהי חוויה חמימה ונעימה המאפשרת ונטילציה של רגשות ותחושות,
חוויה מצחיקה וקלילה המאפשרת יצירת חיבור וגיבוש בין צופי המופע,
חוויה חינוכית המאפשרת לצופים לגעת בנושאים מורכבים מנקודות מבט שונות,
וכמובן, חוויה תרפוייטית המאפשרת לצופים להתבונן במחזה ולראות את עצמם.

 

ניתן להזמין מופע פלייבק כחלק מארוע או יום עיון, באירגונים, מוסדות וחברות, בבתי ספר ומוסדות חינוכיים, וכמובן בארועים פרטיים.

ניתן להזמין מופע בהתאם לנושא מסויים אותו הלקוח בוחר או בהתאם לנושאים הפסיכודינמיים אותם יעלו משתתפים מהקהל.

 

ניתן לשלב מופע עם סדנת תיאטרון פלייבק, סדנת פסיכודרמה או סדנא אחרת מבין סדנאות המרכז כחלק מיום עיון. וכמו כן, ניתן לשלב מופע פלייבק כחלק מפעילות סוף שבוע חוייתית הכוללת פעילויות חברתיות משותפות ואינטימיות, סדנאות הבעה ויצירה, טיולים בטבע והתבוננות פנימית.

 

מופע תיאטרון פלייבק מורכב ממנחה ו-4 שחקנים, כאשר ניתן להעשיר את החוויה ולהוסיף נגן ושחקנים נוספים, הכל בהתאם לסוג הארוע וגודל הקהל. הארוע יכול להתקיים אצלינו במרכז פסיכופלייבק, ויכול להתקיים אצלכם בחברה, בבית או בכל מקום אחר. בארועים גדולים ניתן להוסיף סאונד ותאורה בתוספת עלות כספית.

 

יחודו של אנסמבל פלייבק מבית מרכז פסיכופלייבק הינו צורת העבודה המאפשרת למספר הסיפור / הפרוטגוניסט, לעלות על הבמה ולשחק יחד עם השחקנים, את הדרמה המתרחשת על הבמה, הדרמה של חייו. בכך לקבל הזדמנות לבחון את תגובותיו ואפילו לשנות את סוף הסיפור.

 

צרו קשר ואנחנו נחזור אליכם,

 

כל הזכויות שמורות ל BeCom - יעוץ טכנולוגי